Членове

Списък на синдикалните членове

  1. Адриана Валентинова Христова – ст.учител по икономика
  2. Александър Любомиров Тодоров – учител практическо обучение
  3. Анатоли Павлов Йорданов – ст.учител по история и цивилизации
  4. Анелия Димитрова Петрова – ст.учител по математика
  5. Анжела Василева Младенова – ст.учител по математика
  6. Анита Радкова Ангелова – зам.директор по УД
  7. Анна Велинова Петкова – ст.учител по БЕЛ
  8. Веселка Стоянова Михайлова – Григорова – ст.учител по икономика
  9. Владислав Василев Вълков – учител теоретично обучение
  10. Галинка Николова Тодоринова – ст.учител теоретично обучение
  11. Георги Валериев Димитров – ст.учител практическо обучение
  12. Георги Петров Кръстанов – учител практическо обучение
  13. Гина Манолова Младенова – чистач
  14. Даниела Александрова Гочева – учител практическо обучение
  15. Десислава Кирилова Йорданова – ст.учител по БЕЛ
  16. Димитрина Ганчева Ценкова – майстор – сладкар
  17. Емил Вълкадинов Георгиев – портиер, шофьор на автобус
  18. Елка Николова Еленкова – секретар
  19. Иво Панчев Петров – завеждащ учебна работилница
  20. Йорданка Велинова Григорова – ст.учител по английски език
  21. Ирена Георгиева Любенова – главен счетоводител
  22. Искра Божилова Кирова – ст.учител теоретично обучение
  23. Катя Николова Петрова – зам.директор АСД
  24. Кирил Антонов Грозев – ст.учител по ФВС
  25. Кирил Митев Филипов – р-л направление ИКТ
  26. Красимира Иванова Венкова – технически изпълнител
  27. Лидия Радкова Рашкова – ст.учител по биология и здравно образование
  28. Лидия Симеонова Младенова – ст.учител по химия и опазване на околната среда
  29. Марио Димитров Александров – ст.учител по история и цивилизации
  30. Мариела Михайлова дъ Хроут – учител теоретично обучение
  31. Марина Светославова Пешева – педагогически съветник
  32. Марияна Любенова Кацарова – ст.учител по физика и астрономия
  33. Милен Бисеров Панчев – учител по ФВС
  34. Митко Иванов Илиев – завеждащ учебна работилница
  35. Нора Митова Савова – чистач
  36. Огнян Боянов Новков – завеждащ учебна работилница
  37. Панайот Георгиев Корнов – учител теоретично обучение
  38. Росица Асенова Стайкова – зам.директор УПД
  39. Росица Вацова Атанасова – чистач
  40. Светлана Игнатова Белчева – ст.учител по гражданско образование
  41. Силвия Евгениева Маринкова – ст.учител по ФВС
  42. Снежана Бориславова Иванова – ст.учител по ИТ
  43. Снежана Василева Рангелова – ст.учител по немски език
  44. Снежана Иванова Борисова – чистач
  45. Спас Богомилов Александров – завеждащ учебна работилница
  46. Станимира Владкова Владимирова – учител по по английски език
  47. Станчо Иванов Атанасов – директор
  48. Цветан Спасов Младенов – завеждащ учебна работилница
  49. Цветелина Милчева Славова – ст.учител по философия
  50. Юлиана Иванова Илиева – ст.учител по английски език
  51. Юлияна Тодорова Геловска – ст.учител по БЕЛ
Синдикат на българските учители © 2015 Frontier Theme