Членове

Списък на синдикалните членове

 

  1. Адриана Валентинова Христова – ст.учител по икономика
  2. Александър Любомиров Тодоров – учител теоретично обучение
  3. Анатоли Павлов Йорданов – ст.учител по история и цивилизации
  4. Анелия Димитрова Петрова – ст.учител по математика
  5. Анжела Василева Младенова – ст.учител по математика
  6. Анита Радкова Ангелова – зам.директор по УД
  7. Анна Велинова Петкова – ст.учител по БЕЛ
  8. Веселка Стоянова Михайлова – Григорова – ст.учител по икономика
  9. Владислав Василев Вълков – учител теоретично обучение
  10. Георги Валериев Димитров – ст.учител практическо обучение
  11. Георги Петров Кръстанов – учител практическо обучение
  12. Даниела Александрова Гочева – учител практическо обучение
  13. Десислава Кирилова Йорданова – ст.учител по БЕЛ
  14. Елка Николова Еленкова – секретар
  15. Иво Панчев Петров – завеждащ учебна работилница
  16. Инна Янакиева Такева – ст.учител по английски език
  17. Ирена Георгиева Любенова – главен счетоводител
  18. Искра Божилова Кирова – ст.учител теоретично обучение
  19. Йорданка Велинова Григорова – ст.учител по английски език
  20. Катя Николова Петрова – зам.директор АСД
  21. Кирил Антонов Грозев – ст.учител по ФВС
  22. Кирил Митев Филипов – р-л ИКТСУ
  23. Красимира Иванова Венкова – технически изпълнител
  24. Марина Светославова Пешева – педагогически съветник
  25. Марио Димитров Александров – ст.учител по история и цивилизации
  26. Марияна Любенова Кацарова – ст.учител по физика и астрономия
  27. Милен Бисеров Панчев – учител по ФВС
  28. Нора Митова Савова – чистач
  29. Огнян Боянов Новков – завеждащ учебна работилница
  30. Панайот Георгиев Корнов – учител теоретично обучение
  31. Росица Асенова Стайкова – зам.директор УПД
  32. Росица Вацова Атанасова – чистач
  33. Светлана Игнатова Белчева – ст.учител по гражданско образование
  34. Силвия Евгениева Маринкова – ст.учител по ФВС
  35. Снежана Бориславова Иванова – ст.учител по ИТ
  36. Снежана Василева Рангелова – ст.учител по немски език
  37. Снежана Иванова Борисова – чистач
  38. Спас Богомилов Александров – завеждащ учебна работилница
  39. Станимира Владкова Владимирова – учител по по английски език
  40. Станчо Иванов Атанасов – директор
  41. Цветелина Милчева Славова – ст.учител по философия
  42. Юлиана Иванова Илиева – ст.учител по английски език
  43. Юлияна Тодорова Геловска – ст.учител по БЕЛ
Синдикат на българските учители © 2015 Frontier Theme